Conservative friendly

Početna Forumi Kultura Conservative friendly

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)
  • Autor
    Postovi
  • #964
    Rochejaquelein
    Ključonoša

    Dominantna kultura, i posebno popularna kultura, nije prijateljsko mjesto konzervativcima, kojih god boja bili. Naiđete li tu i tamo na film, seriju, glazbeni sastav, predstavu ili izložbu koja vam nije baš potpuno frustrirajuće odbojna, podijelite to s nama.

    #965
    Rochejaquelein
    Ključonoša

    Za probijanje leda… Znam da industrial nije baš za svačije uho, ali momcima iz susjedstva je srce na mjestu. Kraschau: ¡Pasaremos! 🙂

    #966
    Harvester
    Sudionik

    Ovo i mene zanima. U Holivudu danas je tako nešto praktično nemoguće naći, osim Mela Gibsona.

    #969
    Harvester
    Sudionik

    Preporučio bih filmove pokojnog Alekseja Balabanova. Neki od njih su u određenim trenucima prilično mučni za gledanje, ali čovjek je (bio) veliki majstor sa srcem na pravom mjestu.

    #972
    Rochejaquelein
    Ključonoša

    Hajde, baš ću jednom prilikom potražiti Balabanova. Nego, kada kažeš “prilično mučni za gledanje”, nadam se da ne misliš “mučni poput onih beskrajnih sati dok pokušavaš gledati Torinskog konja”. 🙂

    #974
    Harvester
    Sudionik

    Haha, istina da me povremeno uhvati “taština” (ako je to prava riječ) pa uzmem da gledam neki “art” film čisto zbog kulturnog uzdizanja, a ne zato što mi se stvarno gleda, ali mazohizam mi još nije toliko uznapredovao da bih gledao Belu Tara 🙂

    Kad kažem “mučni”, mislim na povremene scene prilično ekstremnog nasilja (i nekih još gorih stvari) za koje treba imati stomak, mada su sve one opravdane tematikom i pričom.

    #1168
    Rochejaquelein
    Ključonoša

    Svima nam se dogodilo da se, pripremajući tulum, pitamo gdje bismo mogli pronaći zgodnu kolekciju borbenih monarhističkih pjesama. Youtube kanal God, King and Country dobro je mjesto za zaviriti se.

    Harvesteru, vidim da je tu i “Bože pravde”. 🙂

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.