Predstavljanje

Početna Forumi Miscellanea Predstavljanje

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
  • Autor
    Postovi
  • #917
    Rochejaquelein
    Ključonoša

    Drage konzerve, ova je tema zamišljena kao svojevrsno predvorje foruma. Želite li, možete nešto napisati o sebi, možda predstaviti svoje blogove ili stranice koje uređujete. Ili samo pozdraviti ekipu i poslati pusu administratorima. Nije li vam neugodno, smijete žicati lajkove. No nemojte sad reklamirati automehaničarske radnje i sjemenski krumpir ako baš ne morate.

    Ne želite li o sebi ništa reći, opet sve pet.

    #920
    Harvester
    Sudionik

    Pozdrav svima! Ovom prilikom bih da vam čestitam na odličnom sajtu, koji je pravi zrak sunca u mraku liberalskog smeća koje nas okružuje sa svih strana. Ovo mi je nickname iz samih Internet početaka, pravo ime mi je Aleksandar i pod tim imenom pišem komentare (za sada dva, na “Jedan bog dalje ili jedno neshvaćanje više?”, ali biće ih još) na članke na sajtu. Nekad davno pisao sam raznorazne besmislene gluposti koje možete da pročitate ovde, a trenutno mi je hobi uglavnom prepucavanje s novoateistima na Fejsbuku. Van Interneta bavim se matematikom i računarstvom.

    #921
    Hrvoje Juko
    Ključonoša

    Vidim “O Betmenu” na blogu. Instant bookmark. Dobrodošao 🙂

    #922
    Rochejaquelein
    Ključonoša

    Pozdrav, Aleksandre…

    Hvala ti na pohvali i ohrabrenju, dobro razumijem taj osjećaj mraka oko nas.

    Šteta što si zenemario blog, ono što sam pročitao nije uopće loše. Zgodan uvod u fuzzy logic i problem identiteta, iako nisam siguran da je “količina bemenske odjeće” ono što je relevantno za razliku između Batmana i Brucea Waynea. Prije sam sklon reći da je stvar u tome što je ‘Bruce Wayne’ ime, a ‘Batman’ određeni opis i da je odnos između tih izraza time analogan odnosu (da iskoristim klasični Russellov primjer) između ‘Scott’ i ‘autor Waverleyja’. No dobro, nije to ovdje bitno…

    Još jednom, dobro došao. Dobri komentari, držimo te za riječ da će ih biti još. 🙂

    #995
    Luka Ilić
    Ključonoša

    Aleksandre, dobrodošao! 🙂

    #997
    Harvester
    Sudionik

    Hvala! 🙂 Ja se nadam da će nam se ubrzo pridružiti i neki ateJisti 🙂

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.